دریافت سفارشات :
کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط مهرانا گالری کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

روش های ارسال :
ارسال محصولات در مهرانا گالری به انتخاب کاربران در زمان ثبت سفارش و ارسال توسط پیک ویژه به یکی از روش های کارت به کارت ، پرداخت با دستگاه پز و وجه نقد درب منزل صورت می پذیرد .

لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از پیک نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند .

مدت زمان تحویل :
مهرانا گالری در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از تهران هستند حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و طی ۷۲ ساعت کاری می توانند کالای خود را دریافت کنند.